ActueelDigitale BalieBestuur en OrganisatieOndernemersOver gemeente Cuijk

Bouwprojecten Vianen

Beekdal Vianen
In dit kerkdorp van de gemeente Cuijk, met zijn 1224 inwoners, is het prettig wonen. Naast de landelijke omgeving en een groot verenigingsleven heeft deze kern profijt van de gunstige ligging ten opzichte van Cuijk. Alle voorzieningen zijn hierdoor binnen handbereik.


Aan de rand van de kern Vianen zal op de hoek van de Louwerenberg en de Koebaksestraat (voormalige locatie autobedrijf Toyota - Van den Bosch) een geheel nieuwe wijk gerealiseerd worden. In dit plan wordt een gevarieerd aanbod van in totaal 44 grondgebonden woningen gerealiseerd. Er worden naast huurwoningen ook starterswoningen, patiowoningen, vrijstaande en halfvrijstaande woningen gebouwd. Voor het bereiken van de gewenste dorpse beeldkwaliteit is gekozen voor de jaren 30 stijl. Op dit moment wordt een bestemmingsplanprocedure doorlopen. Begin 2010 wordt gestart met de bouw van de eerste woningen.

In juli 2009 is gestart met de verkoop van de eerste woningen van dit plan. Dit wordt door Marc Peters makelaars & taxateurs uit Cuijk gedaan.


Soort en functie: jaren 30 stijl, diverse soorten woningen. Ontwikkelaar: A2P2 Vastgoed B.V. gevestigd te Vianen.

Verkoop: Marc Peters makelaars & taxateurs uit Cuijk.


Informatie over de voortgang van dit bouwproject kunt u vinden op www.beekdalvianen.nl